Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a WinRar-t a...

Hemingway kérdése:

Letöltöttem a WinRar-t a számítógépemre és utána jött a baj. Letöltött olyan programokat amit nem akartam. Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Letöltött egy olyan programot a gépem amit nem szerettem volna, ráadásul kínai. Jött vele még vagy 6 program, amiket nem tudok letörölni!!!! ScanPro meg ilyenek... legtöbb kínai. Hogyan tudnám eltüntetni őket??? Ugye nem vírus?

2015. aug. 21. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MalwareBytes-t futtass.
2015. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ThodEE GoD ***** válasza:
Vezérlőpult, programok és szolgáltatások, törlés :)
2015. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

De, vírus. Fertőzött fájlt töltöttél le. A normál WinRar telepítő nem próbál felrakni semmilyen szarságot.


Szedd le a Malwarebytes Anti-Malware -t és próbáld meg vele leszedni. De ezúttal ne kamu oldalról szedd le.

[link]

2015. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vagy hitmanpro-t futtasd le


esetleg ha nem akarnád a winrar-t használni, akkor ott a 7-Zip :) :D

2015. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan szedted a winrart? gondolom nem a hivatalos oldalról.
2015. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
Az igazi Hemingway is rajongott a kalandokért. Ő is pont ezért nem hivatalos oldalról szedte le. :D
2015. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:
Teljesen szükségtelen a fájlokat RAR-ba tömörítened, a kibontásukra viszont az összes ingyenes program alkalmas, úgyhogy nem látom sok értelmét pont a WinRAR használatának. Viszont az is igaz, hogy a hivatalos oldalról letöltött próbaverzió korlátlan ideig működik... Csuda hasznos akció volt, mondhatom. Szerintem az esetben Isten ujját lásd, hogy máskor legalább ne halmozd a bugyutaságokat.
2015. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az a múltkori kérdező volt a szebb, aki SMS-ben fizetett is a WinRAR "teljes verziójáért"...
2015. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült kiírtanom a vírust. Foggalmam sem volt róla, hogy nem az eredetit töltöm le, sajnos nem vagyok ilyenekben annyira jártas, de legközelebb biztosan jobban pdafigyelek majd :)
2015. aug. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!