Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudni szeretném, hol szúrtam el?

Tudni szeretném, hol szúrtam el?

Figyelt kérdés

A You Tube oldalról zenét töltöttem le.Üres CD lemezre letöltöttem.Aztán jött a hideg zuhany.A CD és a DVD ugyan azt produkálta,sípolás és sistergés.Basic nyelven nyomta a nagy semmit.A számító gépbe beraktam,ott tökéletesen szól.Most csak hülyén nézek ki a fejemből.Ha memÓia kártyára mentem,az is szól,de CD lemeznél mi a csodát rontok el?Hmmm.Nagy dilemma.Segítsetek,nem akarok hülyén meghalni!

Mindenkinek megy a zöld pacsi még a trolloknak is :D


2015. aug. 21. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem adatlemezként írtad ki hanglemez helyett?
2015. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:

bakker minél többet olvasom a kérdést annál jobban behugyozok.mi az ami hol nem szól? :)

a lejátszód támogatja azt a formátumot amelyikben kiírtad a fájlt?

2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A válaszok jók,de passzolok.Nem tudom támogatja e a lejátszóm?Szerintem a másolásnál bakiztam.Az albumra jobb klikk,aztán a küldés,DVD H-ra küldtem és bemásolta.Nos ennyi.Tudni kell,hogy kezdő vagyok a számító gép világában,de bízom benne,hogy 10 év mulva tehetséges kezdő leszek.Ja,és ne hugyozz be,inkább máris menj az illem helyre:D .De poénnak jó volt.
2015. aug. 21. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Tedd be a lemezt a számítógépedre és nézzd meg a tartalmát (Sajátgépben job katt a CD-re és megnyitás, így biztos nem valami média lejátszó indítja el).


Ha a lemezen ugyan azokat a fájlokat látod, mint amiket kiírtál (megegyezik a fájlnevük), akkor adat cd-nek írtad ki.

2015. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos,ebben igazad van.szerintem is adat CD-nek írhattam ki.Akkor viszont,hogy tudom cd-re írni úgy,hogy a cd lemez játszom felismeri és le is játsza élvezhető módon?

Ja,igen,mindenkinek ment a zöld pacsi.

2015. aug. 21. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna én már vagy 10 éve nem írtam optikai lemezt (évek óta csak dobálom kifelé őket) úgyhogy nem tudom hogy most mi az egyszerű megoldás. Anno én Nero-val írtam, de utána néztem és a Media Player a Windows 7-ben is tud audio cd-t írni. Itt egy elég egyszerű kis tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=lOof5EMrvrI


Figyelj rá a biztonság kedvéért hogy ott a "Burn" fül alatt nálad is Audio CD-t írjon

2015. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.
2015. aug. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!