Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen szinten kell tudni...

Milyen szinten kell tudni programozni ahhoz, hogy céghez felvegyenek mint programozót?

Figyelt kérdés
Milyen műveleteket kell tudni ehhez? Mik az alap elvárások? Milyen plusz ismeretekkel rendelkező személyeket vesznek fel nagyobb eséllyel?

2014. okt. 4. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vesznek fel nagyobb eséllyel, akinek több tapasztalata van, és ezeket bizonyíthatóan tudja is hasznosítani.


Tudj önállóan problémát megoldani, logikusan gondolkodni, ismerd jól azokat a technológiákat, amiket az álláshirdetésben leírnak.

2014. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrét példákat tudnál mondani? -Úgy értem milyen műveleteket kell tudni? mint pl. típuskonverzió...? miket még? :D
2014. okt. 4. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... nagyobb perspektívában gondolkodj. :) Általában egy adott nyelvről MINDENT, és ezeket a dolgokat általánosan is érteni kell (nyelvfüggetlenül). Típuskonverzió egy nagyon alap dolog. Tudj egyedi algoritmusokat tervezni, implementálni, OOP fejjel gondolkodni. Adatbázis kezelés is szerintem a legtöbb helyen szükséges. Ne okozzon gondot megérteni más fejlesztő programját, akár egy egyedi keretrendszert, vagy kiguglizni egy számodra addig tök ismeretlen library-t és használatba venni a doksija alapján.
2014. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értem milyen műveleteket kell tudni? mint pl. típuskonverzió..."

Ez alapján a kérdés alapján nagyon nagyon messze vagy még.


MINDEN "műveletet" (akármit is jelentsen ez nálad) tudni kell, ismerni a nyelvet (nyelveket), módszereket, fejlesztőkörnyezeteket, kell tapasztalat nagyobb projektben, ésatöbbi, ésatöbbi.

2014. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, jól gondolod elég messze vagyok még :D
2014. okt. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!