Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Reader program mire...

Az Adobe Reader program mire való pontosan? Muszály frissíteni ha elavult a jelenleg verzió?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Az Adobe Readerrel PDF fájlokat lehet megnyitni. Muszáj frissíteni, mert sorra fedezik fel benne a hibákat.


Ha soha életedben nem használtad még, akkor egyszerűbb letörölni.

2015. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PDF típusú dokumentumok megjelenítéséhez. Nem muszáj frissíteni, sőt jobban jársz ha inkább letörlöd azt a túlméretezett, hibáktól hemzsegő vackot és felteszed helyette pl. ezt: [link] vagy ezt: [link]
2015. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jobb kérdésem. Ha azt se tudod, mire jó, akkor miért van fent egyáltalán a gépeden?


Megint okoskodni fogok (pontosabban próbállak megvédeni), de rengeteg problémát okozhatsz magadnak ehhez hasonló felelőtlen tettekkel. Egy számodra ismeretlen célú programot feltelepíteni a gépre olyan dolog, mintha az utcán választanál egy teljesen vadidegen embert, és azt mondanád neki, hogy "Itt a házam, azt csinálsz vele, amit akarsz." Ép ésszel belegondolva, te tényleg megtennéd? Lehet, hogy olyan embert fogsz ki, aki rendes veled, mint pl. ez a program is, de az emberek többsége úgy kifosztana téged, hogy öröm lenne nézni. A számítógép világában ugyanez a helyzet. Ha idővel azon veszed észre magad, hogy tele van vírussal a géped, nyugodtan gondolj erre.

2015. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 a Foxit.Régebben jók voltak(Acrobat 4 és 5-ös változatok).De most ahogy a legtöbb program egyre rosszabb lesz pl.az Utorrent,Deamon Tools stb...
2015. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 Nem biztos, hogy ő rakta fel...


Az is lehet, hogy telepedett valamelyik programmal, vagy aki a gépét telepítette, az rakta fel neki.


Én is szoktam pdf megtekintőt felrakni windows-os gépekre. Sőt néha az adobe termékét, mert sajnos vannak speciális esetek ami a többin kifog. (Ilyen például az indesign által létrehozott interaktív pdf.)


És ismerek olyat is akinek fogalma sincs, hogy a gépén rajta van. Csak azt tudja, hogyha rákattint az "Elszámolás 2014.pdf" fájlra akkor el tudja olvasni. Lövése sincs, hogy egyébként mit lát. Nem is egy olyan ember ismerek aki annó nem tudta megmondani, hogy xp vagy 98 van-e a gépén. Pedig elég szembetűnő a különbség mert indulásán az arcunkba vágja...


Szóval ne tegyük szerintem ilyen magasra a lécet! :)

2015. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
A PDF-dokumentumokat nemigen írják úgy, hogy az Acrobat Reader agyonfejlesztett, túlbonyolított és hatalmasra puffasztott változatainak minden lehetőségét kiaknázzák, jellemzően inkább a korai verziókhoz igazodnak, hogy lehetőleg ne jelentsen gondot a megjelenítésük. Ennek megfelelően nemcsak hogy nem muszáj, de egyenesen fölösleges a Reader naprakész állapotban tartása. Egyébként meg én is inkább a karcsúbb egyéb olvasók használatát javaslom a monstrózus Adobe helyett.
2015. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Igen, nekem is elég többnyire az Evience is! :)

Csak azt említettem, hogy vannak bizonyos esetek, mikor szükséges sajnos. De tény, hogy interaktív pdf-ek nem túl gyakoriak.


OFF:

Nekem akkor gyűlt meg a bajom, mikor beamer prezentációba szerettem volna flash-t vagy animációt ágyazni, esetleg video lejátszót. Sajnos ezt semelyik másik megtekintő nem támogatta. (Oké, linkelve is megoldható... csak elegánsabb lett volna, ha sikerül! :))

2015. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, időközben rájöttem, én is szoktam használni a programot :) Csak nem ugrott be a nevéről :)
2015. aug. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!