Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 update nem működik....

Windows 7 update nem működik. Miért?

Figyelt kérdés
Évek óta ugyanazzal a win 7 pro telepítőlemezzel telepítem újra a windowst és ugyanazzal a merevlemezen tárolt windows loaderrel aktiválom. Soha semmi gond nem volt, olyan mintha eredeti lenne. Telepítés után mindíg letöltöm a frissítéseket az updattel, de most nem megy. Csak keres végtelenségig, de nem talál frissítést. Kb 5x raktam újra a windowst ma de semmi. Valakinek valami ötlet?
2015. aug. 23. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
9. hozzászóló megoldása nekem bejött, 3102810 frissítés telepítése után már megtalálta a letöltéseket a win7. Köszönöm
2016. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Nekem a 9.hozzászóló módszere működött!

Egyébként találtam egy fórumos leírást a KB3102810-es frissítésről, de itt sem nagyon tér ki arra, hogy konkrétan mi okozza a gondot. [link]

Nem mellékesen teljesen mindegy, hogy legális vagy nem legális windows példány frissítéséről van szó. A fórumos válaszban az - "Első alkalommal sok időt vehet igénybe a frissítések keresése, mely akár 1-2 napot is jelenthet." -

elég viccesnek tűnik.

2016. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
nektek annak a kod beirasa utan es letoltese utan mennyi ido utan kezdett telepiteni?
2016. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Secret1 válasza:

Helló belló!


A probléma megoldódott és azonnal tölti lefelé a frissítéseket. Sokat kínlódtam vele , keresgéltem míg ide értem.

Szerencse.

A számú hozzászólásnál ott a megoldás, de ha már ráleltem én a linkeket is berakom ide.

64 bites Win7 Update hibaelhárító frissítés: [link]

32 bites Win7 Update hibaelhárító frissítés:

[link]


Ajánlott a Windows saját böngészőjét használni a letöltéshez.

2016. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Bala3 válasza:

Üdv Mindenkinek!


Én most találkoztam a fent említett problémával. A fentebb említett és a Windows communityn jelzett 2 db hibajavító frissítés + legfrissebb Windows Update Agent telepítése után működik a Windows Update.


DE !!! 29 , még egyszer, 29 óra folyamatos keresés után írta ki, hogy 101 darab fontos és 9 darab választható frissítés készen áll!


Tényleg türelem kell hozzá! Ez a jelenlegi helyzet. Gondoltam közkincsé teszem ezt a tapasztalatot.

2016. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
ez megoldja: [link]
2016. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
meg az elozohoz, ha valaki nem win 7 64bites megoldast szeretne : [link]
2016. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Feketeruhasember ***** válasza:

Most már mindegy mert formáztam az egészet..

Csak most meg az a baj hogy hiába akartam windows 10-et telepíteni a gépre, leáll miközben bootol a telepítő pendrive-ról. Másik 4! gépre pedig gond nélkül felmegy. Windows 7-el működött, de most meg az a baj hogy ha megnyitom az update-et kékhalálozik a gép...


Windows 10 talán normálisabb lenne és olajozottabban mennének a frissítések. Csak az meg nem telepíthető. Csak azt nem értem hogy az a windows 7 sem ment fel "Microsoft.Windows.7.AIO.64bit.Hun.2016.June-fatebringer" aminek olyan skinje volt a telepítőjének mint a windows 10-nek. Lehet hogy a kék kockákkal van a baj?? Régi laptopról van szó(de w10 kompatibilis), más gépre gond nélkül települ. Talán egy olyan telepítő ami w7 skinnel van ellátva és mégis windows 10 az jó lenne?

2016. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem még így is bagózik rá.
2016. nov. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mégis működik bocsi a elhamarkodott válaszért. Megy a zöld kéz.
2016. nov. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!