Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem kapcsolt ki a...

OneHitGoHome kérdése:

Miért nem kapcsolt ki a gépem, ami után rákattintottam a "Leállításra"? (Windows10)

Figyelt kérdés

Most telepítettem fel frissen, aztán mondom, hogy aztán elmegyek edzeni. A monitor elfeketült, akkor gondoltam kikapcsol egyszer. Húsz percig összekészültem, aztán még mindig ment a gépem a monitor ugyanúgy fekete volt.

+1 kérdés: Nem lehet valahol kikapcsolni az Updateket?

+2 kérdés: Miért laggol egy youtube videó 720ban, amikor eddig 1440-ben sem akadt?

Köszi előre is!:D



2015. aug. 13. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Arra következtetek hogy a frissítéseket szedi lefele/telepíti ezért nem kapcsolt ki, ha gyakrabban csinálja ezt akkor felejtsd el a win 10-et semmivel sem jobb mint a 8/8.1-es, kipróbáltam én is, jónak jó, de inkább maradok hű a "régi" rendszerhez.

Nem, nem lehet kikapcsolni az automata frissítéseket, éppen ezért szívni fogsz a kérdésedben szereplő problémával (már ha az).

Valószínűleg helytelen illesztőprogramot szedett le a win 10 ezért laggol. Vagy próbáld meg különböző böngészőkben nézni (Chrome, Mozilla, IE, Edge stb.)

2015. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!