Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a Driver hiba?

Mi ez a Driver hiba?

Figyelt kérdés

A hiba akkor jelentkezik mikor gép újratelepítés után raknám fel az alaplap driver-ét. Eddig nem vettem észre, hogy ezt csinálta volna csak legutoljára. Akkor azt gondoltam valamit félre nyomtam, de a mai nap során újra raktam és megint kiírta telepítés során.

Itt egy kép a hibáról: [link]

Az alaplap egy ASUS Maximus VI HERO


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 24. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer? Nekem is VI Hero van, és még nem találkoztam ilyennel. BIOS a legfrissebb? Mellesleg az ASMedia Sata vezérlőt felrakni teljesen szükségtelen.
2015. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Win 8.1-en jelentkezett először, de most 10 van fent (eredeti).
2015. aug. 24. 13:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Win10, és ASM driver nincs is Win10-hez az oldalon se. Hagyd inkább, tényleg nem kell.
2015. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

8.1-en is csinálta. Bár nem tapasztaltam semmi hibát, hogy most, valami ne működne. Bár nagyon gyanakszom arra, hogy, ha a fölső PCI slotban van a VGA, akkor a nagyobb teljesítményű játékok nem működnek, mert újraindul a gép 5 perc után. De, ha az alsóban van, akkor minden jó. Lehet ez miatt van ilyen baja. Garanciába meg nem akarom visszaküldeni, mert akkor sokáig nem lenne gép és az nekem nélkülözhetetlen a programozás miatt.


A választ köszönöm.

2015. aug. 24. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá. Az ASMedia az SATA controller. A SATA portok lehetnek mind Intelek (nagy teljesítményűek), valamint ASMedia-k. A 8 SATA portból a felső 6 Intel, az alsó kettő ASMedia. Hacsak nem használsz 6 HDD-nél/SSD-nél többet, ez a driver szükségtelen.


Az, hogy a videokártyád a felső slotban nem működik, az vagy a BIOS beállításának/verziójának a hibája, vagy hibás a sín.

2015. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben, én azért felteszem, mert úgy használom, hogy az egyik pont bele esik abba ami nem az intel, és nincs kedvem szétbontani ott a dolgokat :) + akkor a BIOS-t frissítem és átteszem a vga-t aztán majd kiderül.

Köszi a választ.

2015. aug. 27. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, 8 meghajtód van?
2015. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4 sata megy az alaplapba. Pont úgy, hogy az egyik bele esik abba, amit írtál, hogy az alsó 2 nem intel. Mind a 4 az alsó sorba van bedugva. Nem tudom érted-e amit mondok.
2015. aug. 27. 09:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem, csak azt nem, hogy akkor miért nem dugod át őket a felsőbe, amik még gyorsabbak is.
2015. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Infós vagyok, meg benne vagyok ezekben a dolgokban, de ezt nem tudtam :) Minden nap tanul valamit az ember.
2015. aug. 27. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!