Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt egy meghajtóm, mit tegyek?

PlaXyX kérdése:

Eltűnt egy meghajtóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a jelenlegi win-ra felraktam a 8.1 és a meghajtók kiválasztásánál alakítgattam egy kicsit. Ugyanis 3 meghajtóm volt, de én csak kettőt szerettem volna, egy 40 GB-osat és egy 700GB-osat 0(750GB a HDD-m). Ezt meg is tettem, sikeresen feltelepítettem a rendszert, de csak a C meghajtóm, azaz a 40GB-os maradt meg, a másik eltűnt! Újból felraktam ezután a rendszert , de ugyan az a látvány fogadott. Valaki erre valami megoldást?

2015. aug. 24. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű csak ennyit értesz hozzá, hogy "alakítgattál valamit". Jó lenne már rájönni, hogy attól, hogy egyszerűnek tűnik egy oprendszer feltelepítése, még szakemberre KELL bízni, különben jobb esetben csak ennyi bajod lesz belőle.

Valószínű nem particionáltad újra megfelelően, és az így nem is létezik. Lemezkezelőben megoldható.

2015. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lemezkezelőben nézz szét:

Vezérlőpult - Felügyeleti eszközök - Számítógép-kezelés - Tárolás - Lemezkezelő


De inkább ne nyomkodj el ott semmit, csak készíts róla egy képernyőképet és tedd ki ide a linkjét vagy valami.

2015. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó jó, már megvagyok köszi. A particionálás volt a gond, de nem kell azért leoltani, full kretén nem vagyok, meg tudtam oldani csak jobban oda kellett figyelnem. De azért köszi a segítségeteket! :)
2015. aug. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!