Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem rég tettem rá a gépemre...

Nem rég tettem rá a gépemre az xp4ever operációs rendszert és nincs rajta hang mikor már a hang kártyát is rá telepítettem miért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt még véletlenül se a számítástechnikában kérdezd!
2015. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. aug. 24. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled, a kérdésed felett van egy ilyen szöveg:

Kategória: Számítástechnika » Programok


Na, idáig az egyéb kérdésekben volt. Ott aztán biztos sokan tudnak erre válaszolni...

2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos véletlenül arra kattintottam nem arra akartam!
2015. aug. 24. 15:56
 5/6 Komplikato ***** válasza:

Ha ez egy XP és nincs rajta Sp2 vagy pláne Sp3, és a hangvezérlő bármilyen HD Audio, akkor fent kell lennie az MS KB888111 javításnak vagy az SP3-nak. Mindezek mellé ha kellően egzotikus a chipset, akkor a telepítés így megy:

1. Chipset driver.

2. Újraindítás után a chipset driver talál Audio bridge-et (chipsetben van) és feltelepíti.

3. Következő újraindítás után kell feltenni az audio drivert, különben nem fog menni.

Meg persze előtte Sp3 nem árt. Lásd fent.


Persze ha valami buherált integrált telepítő, akkor nem lehetetlen, hogy hiányoznak róla fontos rendszerfájlok és driverek. Ezért használunk mindig olyan telepítőt amibe senki nem buherált bele vagy csinálunk sajátot.

2015. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem a ms nemtudom micsodát és driverupdatepot telepített rá és azt írta ki hogy hangeszköz high definition audio buszon rátettem és nincs hang próbáltam már a soundmaxot rá tenni ott is hibát ír ki!
2015. aug. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!