Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MIÉRT NINCS AZ ISTENÉRT SE...

Garamvölgyi Martin kérdése:

MIÉRT NINCS AZ ISTENÉRT SE HANG A GÉPEMEN? fel telepítettem a gépemre a win 7 et és egyszerűen nem volt hang már vagy 1000 drivert le szedtem +everestet is mindenhogy próbáltam és akkorsincs hang valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Szinte mindent ki próbáltam már és nincs hang a gépemen a hangkártyám eddig jó volt már mindent ki próbáltam valaki segítsen kérem!! már 4x újra telepítettem a gépem és driver geniustol kezdve mindent ki probaltam Jelenleg XP-m van!
2015. máj. 27. 13:29
 1/8 Tengor ***** válasza:

Tegyél fel egy normális oprendszert (az XP elavult, felejtsd el). Aztán menj fel a gyártó oldalára és onnan töltsd le a hangkártya driverét és tedd fel! Aztán persze minden más drivert is pakolássz fel a gyártók oldaláról. A driver varázslós izéket szintén kerüld!

Arra figyelj még esetleg, hogy a Win hajlamos átváltani az alapértelmezett hangeszközt a VGA-ra, ha HDMI kábelen kell neki képet adnia.

2015. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régebbi gépeknél úgy szoktam, hogy ha nem rakja fel aut. a win7, hogy megnyitod az eszközkezelőt.

Megkeresed a hangeszközt, és nagy eséllyel lesz ott egy sárga felkiáltójel. Nyomj rá egy jobb klikket , Illesztőprogram frissítése, és ott válaszd azt, hogy keressen az interneten !

Ha szerencséd van, pillanatok múlva már lesz hangod.

2015. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik semmi pedig a hangkártyámmal semmi gond nem tudom mihez kezdhetnék mert meg néztem amit írtatok és nem volt új frissítés :c
2015. máj. 27. 18:14
 4/8 Tengor ***** válasza:
Milyen hibaüzenetet ír ki, amikor feltelepíted a honlapról a hangkártya driverét?
2015. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy semilyet egyszerűen fel se telepíti azt mindig csak aszt kéri indítsam újra és utána se lesz jó :S
2015. máj. 27. 21:20
 6/8 Tengor ***** válasza:

Chipset driver is ugyan ez?

Szerintem bízd szakira a gépet.

2015. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakember kell neked! Ne piszkáld felesleges. Valószínűleg a hang kártyád chip típusához kell driver azért nem megy. Nem mindegy milyet szedsz le. PL Realtek HD audio ból is van kismillió fajta ahogy AC97 ből is.

Az autó driver telepítőket meg felejtsd el nem telepítenek szép kis vírusokon kívül semmit. Írd le milyen hang kártya az everestben és linkelek hozzá egy jó drivert. De előtte pakold fel a win7 et ha gyenge a géped Home Basic elég lesz.

2015. máj. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az everest szerint

Hangkártya High Definition Audio Controller [NoDB]

ez a hangkártyám állítólag

2015. máj. 29. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!