Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire nehéz elhelyezkedni...

Mennyire nehéz elhelyezkedni videóvágással, szerkesztéssel?

Figyelt kérdés

Láttam egy hirdetést, hogy indul egy ilyen tanfolyam. A tanulás része felesleges volna számomra, mert jó pár éve csinálom, és a kisujjamból jön ki.


A lényeg az lenne, hogy ezzel nehéz elhelyezkedni? És milyen cégek keresik az ilyen "szakmával" rendelkezőket leginkább?



2015. aug. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz.
2015. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szinte egyenlőség a lehetetlennel itt Magyarországon. De szerintem Európában szerte szét is nagyon nehéz, talán Amerikában, de ott is kicsi az esély, hogy pont ilyen "szakma" kellene, főleg, hogy csomó embernek megy és szinte gyerekjáték a vágás, szerkesztés...
2015. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg mindenhol nagyon nehéz ilyesmivel elhelyezkedni, beleértve Nyugat-Európát és az USA-t is. Csak hobbiként éri meg időt ölni bele, ha ezzel keresel munkát és nincs egy erős B-terved, akkor csalódni fogsz.
2015. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam én is. Akkor szerintem hanyagolom a papírt, és elkezdek kisfilmeket csinálni hobbiként, hiszen imádom ezt csinálni.
2015. aug. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!