Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a képet kiszélesíte...

Hogy lehet a képet kiszélesíteni Sony Vegas Pro 11-ben?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy telefonnal nem mindegyik videót vettem fekve, néhány fontos videó állított "helyzetben" lett felvéve és a Sony Vegas Pro 11-ben pedig fekete helyet hagy maga mellett és hiába húzom azt a kamera izét nagyobbra csak a kép lesz kisebb... valaki tud küldeni egy Youtube videó tutorialt?

2015. aug. 24. 16:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de én eddig más videószerkesztőt használtam és ott nem volt ilyen fekete szegélyezés vagy micsoda... Kötekedés helyett lehetett volna segíteni te rétoromán, de nyugodj meg nemsoká jön az oda-vissza és foghatja szőröstalpú famíliád a fejét :P
2015. szept. 1. 22:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van neki, csak te úgy gondolod hogy te vagy a világmindenség.
2015. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mármint te kérdező te hiszed azt hogy te mindent jobban tudsz mindenkinél amikor kezdő vagy? (Onnan gondolom hogy kezdő vagy hogy ilyen igénytelen munkát senki sem végez, valamint aki tud egy kicsit is a videoszerkesztésről 10mp alatt megold egy ilyet.)
2015. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Érdekes 10 perc alatt megold egy ilyet, de válaszolni senki se tudott :) Hülyeségeket beszélsz, amúgy meg nem állítottam, hogy én lennék a mindenség, csupán újonc vagyok Sony terén. Erre jöttetek kötekedni, hogy NEM LEHET, de mégis szóval okoskodtatok, aztán jössz, hogy igénytelen? Nem igénytelen, teljesen jó a képminőség, semmi mosódás, full éles a kép...
2015. szept. 2. 18:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok fiam. Azért nem válaszolt senki mivel nincs olyan ember aki egy 3 éves gyerekkel foglalkozni akar.
2015. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!