Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 Operációs rendszernek mik a...

2 Operációs rendszernek mik a hátrányai?

Figyelt kérdés
Fel szeretném tenni a Win 10-et, mert nekem nagyon tetszik, de egyes játékok nem indulnak el rajt, ezért fel tennék mellé egy 7-et is. Milyen gondok lehetnek ebből?
2015. aug. 25. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tobb helyet foglal mint egy.
2015. aug. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az indításkor ott kell lenned és ki kell választanod hogy 7 vagy 10. Az egyiket be tudod állítani alapértelmezettnek, de ha a másik kell akkor kellemetlen, hogy az egyik már elindult. Meg max a fájlkezés, ha pl ide letöltöttél egy zenét akkor azt a másikba kicsit macerásabb megkeresni. Persze meg lehet, mind a 2 rendszer ugyanazon fájlrendszert használja, szóval olvassák egymás partícióit a rendszerek. Nekem volt már 4db rendszer is egyidejüleg, mindegyiket másra és másra használtam.
2015. aug. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen játék nem indul el rajta, ami Win7-en még működött?
2015. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan telepíted fel (külön partícióra), akkor hátránya tényleg csak annyi van, hogy több helyet foglal, illetve hogy ilyenkor célszerű külön partíción tárolni a dokumentumaidat, mivel amit pl. az egyik rendszer "Dokumentumok" mappájába mentesz, az a másik rendszeren nem lesz ott.
2015. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!