Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox. Exe a feladatkezelő...

Firefox. Exe a feladatkezelő szerint fut pedig nincs megnyitva, mikor kényszerített bezárásra megyek meg elkezd halom adobeflash exeT generálni. Teljesen belassul a gép egy kis idő mulva pedig eltünik de azaz 1 firefox. Exe ott marad ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
hozzá teszem még firefox.exet is generál .. Registry mechanicot futtattam az kijavított minden hibát és enyi nem tudom mi lehet a baj volt hogy firefoxot töröltem se változott

2015. aug. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

az nem firefox és nem adobeflash... neked vírusod van :-)

Nem rég én is találkoztam ezzel egyik srácnál, aktív vírus védelem mellet szedte össze.

Legegyszerűbb ha újra telepíted. (vagy live rendszerről leírtod, majd internet nélkül kitakarítod az indító helyeket, registry -ből is.)

2015. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy vírus lehet mondjuk persze én vagyok a hülye ennek előzménye hogy volt egy tropa vinyóm ami 0% papíron de működik szépen na az produkálta ezt. én ezt külső rackbe raktam és igy használom egy uj patent vinyót raktam a laposba feltelepitettem és ez is ezt csinálja igaz rá kötöttem ezt a másik vinyót akülsőt de már szerintem előtte is produkálta végül is nem lassítja be ezt a vinyót ez 100% csak ha cseszegetem feladatkezelőbe akkor amúgy nem csinál semmit sem. de vírus irtóm nincs az is igaz remélem ami be lett linkelve ez jó lesz , köszi a válaszokat! ( igaz a végéből nem sokat értettem :D )
2015. aug. 25. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Az amúgy konkrét hogy vírus védelem mellett.. de akkor pontosan milyen programokkal is takarítsam le ?
2015. aug. 25. 19:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha másnak is ez lenne a gondja ez a Malwarebytes program rá a megoldás tényleg ahogy válaszban kaptam is beszereztem a teljes verziót , futtattam el is tűnt ez a probléma. Plusz be is állítottam hogy hetente ellenőrizze a gépet :) Köszönöm a Válaszokat még egyszer !
2015. aug. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!