Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az iso kiterjesztésű filet...

Az iso kiterjesztésű filet hogyan lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Egy bélyegkatalógus lenne, ami iso-ban van. 380MB a mérete és cd-ről szeretném telepíteni.
2010. márc. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Letöltöd a daemon tools nevű programot, telepíted és a virtuális meghajtóba bemountolod az iso filet.

utána olyan mintha CDn lenne benn a gépedben

2010. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet telepíteni. Ez egy image file, ami elő van készítve rá, hogy CD-t írjanak belőle. Lehet, hogy rosszul írták CD-re?
2010. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha mindenaron cd-rol akarod telepiteni akkor nerobol ird meg mint iamge-t vagy mountold be egy daemon tools-al
2010. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá a Daemon Tools CD/DVD kezelő program, amely egy CD/DVD képfájlt virtuális meghajtóként illeszt a rendszerbe.Ha feltetted utána csak be kell tallóznod az ISO fájlt.
2010. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ultra isoval szoktam kicsomagolni egy könyvtárba, de daemon tool-sal vagy neroval is teljesen jó
2010. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


Itt letöltheted.

2010. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!