Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetséges nagyobb...

Hogy lehetséges nagyobb méretű fájlt átküldeni?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb méretű fájlt (videót) szeretne átküldeni tesóm nekem, de túl nagy a fájl. Óriás fájlként sem tudta. Van valamilyen oldal, vagy program ahol ez lehetséges? Családi videóról van szó. Köszönöm.

2015. aug. 26. 10:15
 1/6 Hulioboy ***** válasza:
100%

sokat segített volna ha leírod a fájl méretét, de azért amit én használok azt tudom ajánlani neked.

Dropbox

Be regisztrálsz, letöltöd, csinál egy mappát a gépeden oda beilleszted a fájlt, és megadod az ismerősödnek a linket amin el tudja érni, letölteni, vagy online megnézni

Első körben azt hiszem 2GB tárhelyet kapsz ingyen, de ezt fel lehet tornázni így-úgy

www.dropbox.com

2015. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! :)
2015. aug. 26. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora az a fájl? Én a citromail-t ezért tartom, mert ott 1GB-ig lehet feltölteni.

De ez is jó [link]

2015. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Esetleg ha videó, akkor Youtube, nem nyilvános feltöltés, és akkor még meg is marad, és csak a linket kell feltölteni.

2015. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Két megoldást látok :


1. A felhő : Google Drive : ha van google fiókod vagy a Tesódnak akkor oda 15 gigabájtot lehet feltölteni (egyben vagy darabokban)


2. Torrent : Ha torrenteztek akkor a Tesód elkésziti a videóról a torrent fájlt, átküldi neked (nehány szát kilóbájtos a torrent file). Te elinditod a torrentet és elkezdi letölteni a videót. Hátránya, hogy Tesód gépének nennie kell addig amig Te le nem töltöd teljesen a Videót. Előnye, amit letöltöttél azt már biztosan nem kell üjra letölteni és nem szakadhat meg a Letöltés/feltöltés.

Erről a magyar utorrent portálon olvasható egy remek leirás : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
680 MB-os a videó. A linkek alapján megpróbáljuk. Köszönöm a segítséget! :)
2015. aug. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!