Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért teszi / dobja le asztalr...

Miért teszi / dobja le asztalra a játékokat, programokat a frissen telepített win 10?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Mitől lehet ez? Nem crash, csak leteszi tálcára a játékokat, programokat amik teljes képernyőn futnak, mitha előtérbe akarná helyezni a tálcát és van hogy lent is maradnak, szóval sem kattintással sem alt+tab-al nem állnak vissza.

Most telepítettem újra az egész rendszert,m ert win 8.1-re frissítettem rá a 10-et és azt gondoltam, hogy az lehet a hiba, de nem.

Kaptam máshol egy olyanválaszt, hogy az Nvidia 350 es driver széria a ludas. Ti tudtok erről valamit? Tényleg bug-os a Driver új szériája ? Neketek mi a helyzet vele ?

Köszi !



2015. aug. 27. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakja a háttérben a frissítéseket, és köztudott, hogy ilyenkor szeretnek random parancssor ablakok felugrani tizedmásodpercekre. Látni talán nem is látod, de a fókuszt elveszi a programjaidtól. A megoldás megvárni, amíg befejezi a telepítgetést, és addig tűrni. Mást nem nagyon tehetsz a frissítések kötelező jellege miatt.
2015. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem ,akkor nem is tudom beállítani, hogy mikor keressen frissítéseket ?

Vagy nem vehetem le a priotrítást a frissítésekről, hogy csak akkor keressen ha más éppen nem fut ?

2015. aug. 27. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha enterprise edition van a gépeden, akkor tudsz ilyesmit állítani csoportházirendeken keresztül, egyébként nincs hatalmad felette. A rendszer használatával felhatalmazod a microsoftot, hogy akkor és azt telepítsen a gépedre, amikor és amit csak akar. De sebaj, ingyen volt...
2015. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem volt ingyen, mert eredeti win8.1-re tettem és ez nem egy teljes értékű oprendszer, csak a win 8.1 optimalizált változata, mint egy frissítés sőt kisebb frissítés.

De ez hogy random ledobál tálcára ez hatalmas Bug.

2015. aug. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!