Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítettem a...

Windows 10 telepítettem a gépemre csak nagyon elbaszta ezért vissza telepítettem windows 7 re de nincs internetem miért?

Figyelt kérdés

pedig lennie kéne naracom vezeték nélküli netem van és ahoz nem adtak semmilyen telepítőt, azt írja hálózati adapter nincs rendesen feltelepítve.

Mit csináljak hogy legyen netem?



2015. aug. 27. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
töltsd le a WIN7 drivert a hálókártyához, vagy a wifihez, vagy amihez kell. Ha nem tudod mit kell, telepítsd fel az AIDA64 nevű programot, és az megmondja. (keresd a listában a network részt)
2015. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elmondanád hogy töltsem le ha nincs internetem?!
2015. aug. 27. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
És szerinted ezt internet nélkül, hogy oldod meg? Előbb kéne egy driver mondjuk. Kérj meg valakit, hogy töltse le azt adja pendriven vagy ilyesmi.
2015. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó oké bocsi a kérdést csak manapság egy kicsit rossz napjaim vannakde amúgy megoldódottköszi a segítséget
2015. aug. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!