Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy ASUS X550JX típusú...

Vettem egy ASUS X550JX típusú laptopot, feltelepítettem rá a Windows 7-et, de a drivereket sehol se találom, a CD Windows 8/8.1et támogat. Valaki linkelne drivereket ehhez a laptophoz?

Figyelt kérdés
A hivatalos oldalon se találtam megfelelőt
2015. aug. 28. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

remélem jó lesz :D

[link] .com/support/Download/3/516/0/28/ZY7TwuHHYRgJtw0c/41/

2015. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
azt javaslom fordulj a gyártóhoz,írj nekik emailt,ők biztosan tudnak segíteni. [link]
2015. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Argu válasza:
Pont ugyan ez az en problemam is , sikerult megoldanod?
2015. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
engem is érdekelne, hogy vannak-e hozzá windows 7 driverek. Megoldódott már?
2015. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A win 8-as driverek használhatók, a nevükben is win7/win8/8.1 van. A grafikus kártyához (a 950m) nem jók az NVidia oldalán található driverek, instabilak. Egyébként mindenhez a hivatalos oldalon találhatók használhatók. Azonban a laptop instabil, pörög a hűtő, néha eltűnik a videókártya hibernálás után. Valaki win7 alatt tapasztal hasonlókat?
2015. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 nekem sem jó win7-el a videokártya, minden más jól működik, de a videokártyát föltelepítem, de azt írja, hogy hibás. Van hogy elindul, van hogy nem. Használhatatlan ez a laptop win7-el sajnos..
2016. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!