Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy ehhez szükséges videóvágó...

Egy ehhez szükséges videóvágó programot kereset (lent)! Mi a neve? Ingyenes?

Figyelt kérdés

Szóval a már letöltött videókból szeretnék kivágni részeket, és ezeket majd egy videóvá alakítani.

Előre köszi a segítséget!



2015. aug. 28. 18:04
1 2
 1/12 Bence2601 ***** válasza:
Sony Vegas Pro. A 13 a legújabb és nem ingyenes, de le tudod tölteni, nekem is az van! (Igaz nem használom csak nagyon ritkán, de egy nagyon jó kis program)
2015. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre még a win moviemaker is teljesen alkalmas.
2015. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát igen. Movie maker
2015. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

virtualdub, virtualdubmod, avidemux!

(istenem... hogy minden ilyen postnál előkerül egy vegas-harcos! "sárkány ellen sárkány fű!" minek újrakódolni az egészet ha csak egy darabot akar kivágni?)

2015. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi van öreg, ha nem vennéd észre magad pont Te vagy az aki itt erölködik, hogy a Vegast lejáratsd. Gondolom problémáid vannak a program használatával és így vezeted le a frusztráltságod. Inkább igyál meg egy üveg sört és hagyd békén a Vegast, nem ártott az neked, és hidd el vannak akik megtudták tanulni a használatát. Fölösleges itt szélmalomharcba bonyolódnod, mert Te sem tudod megváltani a világot és a saját képedre formálni azt, na szia.
2015. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul itt nem egy videóról van szó, hanem több részlet egybeszerkesztéséről.
2015. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a vegast akarom lejáratni, hanem az ellen küzdök, hogy ha kell, ha nem, mindenki ezt ajánlgatja. A piacon van még másik 600 program de ezt az egy (méregdrága, tehát csak összelopható) programot ismeri mindenki. Persze kezelni nem tudják, hiszen egy power directornál bonyolultabb (apropó: az adott feladatra power director is nagyon jó lenne). Tehát nem értem: MIÉRT? Valahol még azt is olvastam, hogy a youtuberól letöltött videot "úgy kell" átkonvertálni, hogy betölti a vegasba és kiexportálja. Azt hittem lemegyek hídba!

Minden e-penis növelő Pistike azt hiszi, attól lesz színvonalas a gameplay videója ha ezzel vágja össze.

Persze van aki azért használja mert megtetszett, de a többség inkább azért, mert nem is ismer mást:

a) ezt ajánlották

b) havernál ezt láttam

szerintem nevetséges...

Az pedig grátisz, hogy az after effectset ismerik, de ahhoz nincs elég eszük, hogy ne kódolják 62x újra a videót. Hogy miről beszélek?

Konkrétan erről: [link]

Tehát ha valaki veszi a fáradtságot megtanulni ezt kezelni, akkor miért nem premier pro-val vágja? Na itt látszik, hogy nem az igényesség hatja őket a drága és nagy tudású programok felé....

A vegas egy elsősorban hobbi célokra szánt videovágó program kevés extrával de viszonylag könnyű kezelhetőséggel. Egy, a sok közül.

Nem kirívó sem a kódolási sebességével, sem a minőségével vagy a használhatóságával. Talán ami plusz pont a javára azaz OpenCL (bár ha power directorra gondolunk, az is támogatja) tehát már ez sem akkora extra.

Használhatóság és a fentebb említett indokok miatt én elsősorban a premier pro-t preferáltam. Azt inkább éreztem, hogy profi szintre tervezték.

Bevallom a legújabb vegast nem próbáltam (linuxra ugyanis egyik sincs) így a 4K-t és 1-2 újdonságot már nem volt lehetőségem kipróbálni, de hidd el, nem én vagyok "Karcsika" aki azért hisztizik, mert nem tudja kezelni.

Egy dolog idegesít, hogy minden ilyen poszt alatt azaz első amit ajánlanak függetlenül az igényektől.

2015. aug. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom minden Premier Pro programot preferálónak, hogy ha olyan nagyra vannak a programmal, akkor készítsenek video tutoriálokat a youtubera és mutassák be a program használatát, előnyét a Vegashoz képest. Hátha így hamarabb megvilágosodik a Vegast használók tábora és áttérnek a Premier Pro-ra.
2015. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van. Sokkal jobb rogram a Premier. Sokkal több dolgot tudsz vele csinálni és sokkal profibb program. A vegast a "lakadalmas videós" szintnek is emlegetik
2015. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csiklohal válasza:

Nekem csak annyi a bajom a Vegassal, hogy a megvágott, renderelt videót át kell konvertálni, mert ember legyen a talpán, aki a gameplay videót feltölti a netre, ha az 2-300 gb. Igen, az alap videó is 40-80 gb (Fraps-en kívül más nem tudta a videót felvenni), abból kivágom a részletet, de hogy az nézhető legyen, elő kell hívni, renderelni, amit utána konvertálni kell, szóval macerás a dolog, viszont könnyű kezelni. Elvileg az Adobe After Effects-szel is lehet vágni, nem tudom, hogy hogyan, de remek program erre a célra akár a Format Factory, csak idegesíteni fogja a felhasználót, hogy ezred másodpercre pontosan megadja, hogy -teszem azt- 1:03:32:324 (1 óra 3 perc 32 mp 324 ezredmásodperc) -től vágja meg 1:05:45:120-ig, viszont ezeket lehet egyesíteni utána. Amúgy

1, az Adobe programok sem mindegyik ingyenes

2, ismerősömnek a 10 perces videója foglalt el 400 gb-t, amit Adobe programmal csinált.

Tehát: pepecselsz a konvertálással, vagy pepecselsz a kis méret eléréséhez a teljesen ingyenes Format Factory-val.

2015. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!