Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki valamilyen jó videószer...

Xoxo.gossipgirl.xoxo kérdése:

Valaki valamilyen jó videószerkesztő programot mondana?

Figyelt kérdés

#program #videó #szerksztők
2015. aug. 28. 20:48
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

Mennyire jót?


Alapszinten: Movie Maker


Profibb szinten:


Ulead Video Studio

Sony Vegas

2015. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először is:

használd a keresőt!


másodszor:

már megint a sony vegas... és ráadásul mint "profi"? maradjunk a "lelkes amatőr" szintnél.:)

abban a kategóriában egyébként inkább egy power director. olcsóbb, egyszerűbb, jobb!


komolyabb kategóriában:

ingyenes-> lightworks esetleg blender (videovágás szempontjából ez is inkább lelkes amatőr szint, de sok extrát is tud, pl motion tracking)

fizetős->premier pro vagy osx-en a final cut

2015. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem tanultam meg használni a Sony Vegast addig én is a Corel VideoStudiora esküdtem,amit ma is nagyra tartok, de ma már átpártoltam a Vegashoz, persze ha feltelepítjük hozzá a New Blue FX pluginokat, viszont pont ebben jár előrébb a Corel mert abban alapból benne vannak a leg szükségesebb FX pluginok. Viszont komplexebb projectekhez mégis inkább a Sonyt használom, de ki kell próbálni mindkettőt.Az .srt felirat szerkesztésben viszont a CyberLink Power Director a legjobb.
2015. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha effektezés akkor érdemes megemlíteni egy premier pro + after effects-et is. úgy korlátlan a szabadság és nem vagy pluginek paraméterezhetősége közé szorítva :)


azért még megemlítenék egy két versenytársat:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!