Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan és melyik képszerkesztő...

Hogyan és melyik képszerkesztőben tudnám ezt egyszerűen megcsinálni? (másolás-kivágás)

Figyelt kérdés

Van egy kép, azon van egy ábra, amit körberajzoltam.

És azt szeretném, hogy csak azt az általam megrajzolt körvonalat jelölje ki (direkt elütő színnel rajzoltam, hogy ne másoljon ki mást is), és azt kivágom, majd csak a körvonalat ráilleszteném egy üres lapra.

Ennyi és nem több.


Nekem Corel PhotoPaint-em van, de nem értek hozzá, így fogalmam sincs, hogy hogy kéne (angol).

A Gimp pedig nem indul a laptopomon, mindig lefagy, akárhányszor elindítom.


Hogyan lehetne ezt egyszerűen megcsinálni? És mivel?

Mi a folyamata?



2015. aug. 28. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A tudást egyetlen képszerkesztő sem pótolja.
2015. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. Régebben meg tudtam csinálni, de már nincs photoshopom és elfelejtettem hogy kell.
2015. aug. 28. 21:58
 3/6 tabaki ***** válasza:
Ja, és természetesen a szokásos Ctr+C → Ctrl+V a másolás és beillesztés legegyszerűbb módja-
2015. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megpróbálom letölteni. A Gimp meg nem tudom, miért nem indul.
2015. aug. 29. 07:44
 5/6 tabaki ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra, kár lenne mellőzni. Maga az adott feladat egyébként az egyszerűbb képszerkesztőkben sem probléma, kísérletezhetsz a PhotoFiltre, Phoxo programokkal is.
2015. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már megoldottam, köszönöm.

de a Gimp-et többször újratettem és semmi. lefagy

2015. aug. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!