Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítés?

Windows 7 újratelepítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítsetek kérlek.. telepitettem mindent de nekem a legvégén nem kinálta fel a hálozatokat hanem kapásból kirakott asztalra es amikor ott kapcsolódnék szélessávú internethez akkor kell neki illesztőprogram hálózati adapterhez. Ezzel mit tudok csinálni vagy honnan tudom beszerezni?
2015. aug. 29. 08:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
Milyen hálózati kártyád van a gépben?
2015. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pff nemtudom.. az alaplapom Asrock H87M pro és gondolom abba van beleépítve vagy nem?
2015. aug. 29. 08:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Az alaplap (vagy a laptop) pontos típusát keresd meg. A gyártó honlapján keress rá a driverekre majd telepítsd a hálókártya szoftverét.
2015. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Akkor szedd le az Everest Home vagy az AIDA64 nevű programot és elvileg annak ki kell majd írnia, hogy milyen van a gépedben. Utána már tudok neked linkelni egy illesztőprogramot.
2015. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a hálózati erőforrásoknál keressem? (Everest ultimate edition)
2015. aug. 29. 08:30
 6/17 anonim válasza:

Bal oldalt


Számítógép->Összegzés


Ott lesz majd egy olyan, hogy hálózat.

2015. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha már rámentél akkor a jobb oldalon görgess lejjebb és nagyjából a lista felénél kell lennie.
2015. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ott annyit írnak hogy :elsődleges ip-cím

elsődleges mac-cím


olyan mintha nem akarná felismerni a wi-fi sticket

2015. aug. 29. 08:38
 9/17 anonim válasza:

Az alaplapod alapján találtam egy lehetséges illesztőprogramot. Töltsd le, telepítsd fel ha kéri akkor indítsd újra a számítógépet. Várom majd a válaszod a történtekről.


[link]

2015. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

sejtettem hogy nem lesz joo :/ ez a hibaüzenet:


The realtek network controller was not found.

If deep sleep mode is enabled please plug the cable.

2015. aug. 29. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!