Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sötét a képernyő számítógépem...

Sötét a képernyő számítógépem indításakor, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez azóta van, mióta frissítettem win10-re, csak akkor produkál ilyet, ha lehajtva kapcsolom be a laptopot lenovog550, ha felhajtva kapcsolom be, akkor működik. Mi lehet a gond?
2015. aug. 30. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem felhajtva kapcsolod be... :-)


Ezekszerint a videokártyád jó, ugyanis ahogy olvastam a sötét képernyőt, a gép indulásakor, akkor egyből arra gyanakodtam.


Nos ez akkor valami laptopra vonatkozó beállítás lehet, gondolok itt ilyenre, mint hibernálás, meg különböző energiatakarékos dolgok, nézz körül.


(én pl sohasem kapcsolom be lehajtva :-))

2015. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, de mi értelme van annak, h ha lehajta indítom el a laptopot a monitor kikapcsolva marad, és utána már hiába hajtom fel, a gép fut, de a képernyő offline? Ergo használhatatlan a gép.
2015. aug. 30. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!