Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik asztali gépemre érdemes...

Alexa István kérdése:

Melyik asztali gépemre érdemes a Windows 10-et telepíteni? Illetve telepíthető-e valamelyikre?

Figyelt kérdés

Jelenleg mind a kettőn XP SP3 van.

1. Gigabyte Technology Co., Ltd. 945GCM-S2C Intel Pentium II processzor x86-Family 6 Model 22 Stepping 1 1800 MHz

2. Dell Computer Corporation OptiPlex GX270 Intel Pentium 4 CPU 2260 MHz x86 Family 15 Model 2 Stepping 9


2015. aug. 30. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első kb. esélytelen, a másodikra pedig értelmetlen. Hagyd csak az XP-t rajtuk.
2015. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eh elnéztem, első blikkre azt hittem tényleg Pentium II van rajta :) Akkor az elsőre felmehet, memória mennyi van benne?
2015. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. gép: dual core prcesszor

Memória: 1 GB. (bővíthető 4 GB.)

Videokártya: NVIDIA Geforce 7300 SE/7200 GS

Hangkártya: Realtek High Definition Audio

Hálózati kártya: Realtek RTL8101E Family PCI-E FE NIC-Packet Scdeduler Miniport

CD-ROM: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H58N

2015. aug. 30. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát így hagynám az XP-t.Bővítsd legalább 2gb-ra,akkor mehet rá egy 32bites win10 is.
2015. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

A 2. Dell gépet leteszteltem a Windows 7 Upgrade Advisor-jeletés programml:

-A jelenlegi grafikus vezérlő nem támogatja a Win. Aero felhasználói felületet.

-A számitógép nem éri el a Windows XP Mode 32 bites Windows 7 rendszerben való futtatásához szükséges 2 GB-os minimumhatárt. Előfordulhat, hogy az XP Mode gyenge teljesitménnyel fog működni.

-Az XP Mode 15 GB szabad terület nem volt meg (csak 13 GB)

A többi mind kipipálva.

Az 1. Gigabyte-s gépen is lefuttatom majd ezt programot, ha megfelel megy szervizbe: memória bővítés 3 GB-ra, op. rendszer Win. 10.

A DELL gépen meghagyom az XP SP3-at, a szervizi memória bővítés után remekül, és gyorsabban működik, rá telepítették a Win. Doktort, eszt néha rá eresztem.

Kérdés a Vindows Doktor v2.7.9.0 HU Port programot lehet-e használni a Win. 10-n?

2015. szept. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!