Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIÉRT CSINÁLJA EZT?

MIÉRT CSINÁLJA EZT?

Figyelt kérdés
Az Adobe After Effects nevű programmal ki akarok renderelni egy intrót, és a renderelés felénél kiír valami sz*rt, hogy "Unable to create font." Mi a sz*r baja van a betűtipussal és meg lehet ezt valahogy oldani?

2015. aug. 30. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Mivel már lassan másfél órája renderelek,egy (saját) "motion grapich"-os videót,és r*hadt meleg van így hát felnéztem eme oldalra.

A kérdésed elolvasása után a következőket szűrtem le:


1., Az intro valami gameplay videóhoz kell,ezzel semmi bajom.:D.Mindeki azt csinál amit akar.(Személy szerint lenézem a gameplayt de most ezt hagyjuk.)


2.,Amikor a fejedbe ötlött hogy a Youtube tárhelyét eme szarral akarod feltölteni,utána néztél hogy mi is kell.Intro---gameplay--outro.


3.,After Effects vagy sony vegas kell,hmmm legyen az Affter effects.


4.,Na kezdjünk is bele,a program meg van crackelve(én is crackeltem nyomom nyugiezzel semmi bajomom :D),friss,hmmm na csináljunk hiperszuper introt.


5.,Ahhhh,any*d,a k**va any*d ez nem megy mi a franc,ki fagyott,any*d áhhh.....


6.,A gép újraindítása után felnéztel a netre és letöltöttél egy FREE TEMPLATE-t.


7.,Át irtad a "művész nevedre",és közben már közelegő dicsőséget érezted amikor......baaa-dum-tss.


8.,Mi a francért nem nem renderel...any*d...a sony vegas kené...ahhh.Mit is ír "Unable to create font",hmmm ,na mindegy kiírom Gyik re hátha segít vk.


9.,Jöttem én.


10.,A válaszom az,hogy azért nem megy mert lopott templatedben a betűtípus-t a te After Effects-ed (a verzióra gondolok) nem támogatja.


11.,Megoldás rakd át a kurwa betűtipus ,OMG ennyire nem jöttél rá.Hihetetlen.


Csak egy kis ész és angol tudás meg persze türelem kell és kész,uhh de ha netán megakarnád tanulni az After Effects relytelmeit és nem csak lopni akarsz meg gamelni akkor .nyugodtan irj.:)

2015. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, lehetnél egy kicsit kedvesebb az emberekkel.

Ezt csak a saját érdekedben mondom.

Egyébként képzeld el, tutoriálokat akarok készíteni.

2015. szept. 18. 19:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, és még valami.

Ez akkor történt, amikor másnak készítettem intrót.

:P

2015. szept. 18. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Te magad mondtad.
2015. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!