Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Call of...

Asd4asd123 kérdése:

Feltelepítettem a Call of Duty 2-őt, letöltöttem az x-fire-t, hogy multiba játszom, és ezt irja, a call of duty 2 Mp működés leáll, a windows megoldást keres a problémára. Mit kell csinálni hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
Felraktam a gépre a COD 2 őt, patch, crack, mindent elvégeztem, és nem enged belépni a multiba, ezt irja: COD 2 MP müködés leáll, windows megoldást keres a problémára. Mit kell csinálni, hogy jó legyen? :)

2015. aug. 30. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Crackelt multinál mi ebben a csoda?
2015. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt irok vissza.


Két verzió van igazából:

Vagy ha valakitől tudsz kérni eredetihez tartozó kulcsot akkor azzal telepíteni, patchelni és úgy, ha nem akkor beszerezni dobozosan, manapság 1990 körül már hozzá lehet jutni.

2015. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, szoval ha megrendelem eredetin akkor azzal jo?
2015. aug. 30. 23:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak olyan kulcsot kell?
2015. aug. 30. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy ez és akkor Steam alól vagy dobozos az meg simán telepited, patcheled és megy.

2015. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt annyi az egész, kapsz egy kulcsot, amit Steamen kell regisztrálni, ez egy kis keretprogram, regeslz egy profilt, letöltöd, pár mb az egész.


Viszont annyi a lényeg, beregeled a játék kulcsot, onnantól két kattintás és Steamen belül letölti a játékot, felpatcheli és jétszhatsz is, nem lesz vele semmi teendőd.

2015. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]



Itt minden megvan róla. :) Annyi az előnye, hogy ha beregeld, onnantól kezdve az emgmarad, csak a Steam bejelentkezési adataid tudd, aztán bármikor feltelepítheted, bárhol ahol belépsz.

Nincs szórakozás a lemezzel, nem kell manuálisan patchelni.



Persze tökéletes a dobozos, lemezes kiadás is, csak ott ugye Neked kell felraknod a javításokat manuálisan, meg a lemezre is vigyázni, ne legyen semmi baja.

2015. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így 99,9% hogy menni fog szépen, a crack okozza a gondot, illetve, hogy olyan sorozatszám van használatban amit rajtad kivül kismillió másik ember használ letöltés után.
2015. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!