Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy került fel a Windowsra...

Hogy került fel a Windowsra ez a frissítés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tört Windowsom van, a frissítéseket mindig kikapcsoltam. Most is, hogy úratelepítettem a Windows 7-et. Mindent letiltottam, ám kaptam egy jelzést, hogy indítsam újra a gépet a frissítések telepítése végett. Nem értettem, hogy hogy került ide frissítés, és megnéztem őket. Ott van a KB971033-as, azaz az eredetiség ellenőrző. Azt írja sikeresen települt. Szerintetek tönkrevágja a Windowsot? És ha valamit talál, akkor mi a lehetséges következmény?

2015. aug. 31. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jó a loader akkor nem lesz baja
2015. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Danke :D
2015. szept. 1. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nagy baj ha tiltod a frissítéseket, mert így a tűzfalad teljesen védtelen minden támadástól és gondok lehetnek a gép stabilitásával is! Mindenképpen ajánlott minden frissítést feltelepíteni, akkor is ha tört a Windows. Nem lesz semmi baja tőle.
2015. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!