Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látja az usb-s...

Miért nem látja az usb-s headset-et?

Figyelt kérdés
Vettem egy philips fülest, két napig teljesen rendben volt, ma pedig már nem látja a gép, süket. Este még szólt, ma bekapcs és semmi. Hiába csatlakoztatom újra és újra. Mi a teendő? Erről van szó: [link]
2015. szept. 3. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik gépen, ha ott sem szól, akkor vidd vissza garanciálisan, ha ott szól, akkor a gépeden dugd egy másik usb portba. Ha így szól, akkor az az egy usb port elromlott, ha így sem, akkor a gépeden kellene körülnézni, nincs-e letiltva, vagy hogy nem tudsz-e hozzá valami illesztőprogramot keresni.
2015. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, ki lett próbálva másik gépen, és ott sem ok. Vihetem vissza a boltba. A röhej az, hogy ez a második amit vissza kell vinnem. Először vettem ezt: [link] Rossz volt a mikrofonja, még aznap visszavittem, akkor kaptam a másikat, ami két napig bírta. Ennyit a philipsről!! Tudnál ajánlani valami megfizethetőt, ami tovább tart fél évnél? Rendszeresen újat veszek, kábeltörés miatt, most meg ezek.
2015. szept. 3. 21:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és én nem ennyiért vettem. Az elsőt kilencért, a másodikat nyolcért.
2015. szept. 3. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló árfekvésben személyes tapasztalatból a Sharkoon Rush Core-t tudom ajánlani, de az Ozone Rage ST-ről is jókat hallottam.

Hát igen nem lehet mindenben jó egy gyártó, sajnos gyakoriak az ilyen típushibák, nem csak a Philipsnél.

2015. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül ma vettem egy ilyet, [link] hát nem valami nagy csoda. A mikrofon rendben, de a hangzás már nem annyira. Kis hangerő, kevés basszus! De legalább kitartson egy évet:)
2015. szept. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!