Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó a Rufus?

Adamhu99 kérdése:

Mire jó a Rufus?

Figyelt kérdés
Suliban tovább képzésen említett valamilyen programot (talán a rufust), és elmondta róla hogy ki tudja másolni az operációs rendszer fájlokat. Ez igaz, vagy ez a program képes rá? (Bocsi, elég rég volt és nem emlékszem pontosan)

2015. szept. 3. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a rufus-szal az oprendszer iso fájljából szoktam telepítő pendrive-t csinálni. Mai gépekből már egyre inkább kikopik az optikai meghajtó és pendriveról telepíteni gyorsabb is. Lehet tud mást is a szoftver, annyira nem nézegettem át, de ezt biztosan tudja...

:)

2015. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondta, evvel általában iso formátumú operációs rendszer telepítőkből szoktak pendriveről bootolható (onnan telepíthető) verziókat csinálni.


De leírás alapján nekem a Northon Ghost jutott eszembe, ha arra gondolsz, hogy meglévő rendszert lementeni egy "fájlként"

2015. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb progi amivel telepítő pendrive-ot lehet csinálni
2015. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, lemaradt hogy az egyik tanár említette, amikor pendrive-ra akarta kiírni a Windows 8-as operációs rendszert. És a csoportjával utána pendrive-ról telepítette fel az operációs rendszert a gépekre.

Ezzel a programmal lehet ilyet csinálni, vagy csak rosszul emlékszem a program nevére?

2015. szept. 3. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ezzel
2015. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!