Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért recseg a mikrofonom?...

Miért recseg a mikrofonom? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
A Counter-Strike: Source programmal játszottam, és sokan panaszkodtak, hogy recsegek, és hogy kussoljak már! Mindent próbáltam, amikor veszek föl vele valamit, pl. moviemaker-ben kommentálok, nem recseg! Mit tegyek? Előre is köszi!
2010. márc. 11. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Nekem a hangkártyám volt rossz. Ventrin egyfeszt recsegtem, engem is folyamat mondták, hogy nagyon zavarja őket. Aztán beállította a barátom a ventrit úgy, hogyha megnyomtam a H-t a bill-en, csak akkor hallottak.
2010. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ts-en? hangbeallitasokban vedd fentebb a kilobitet.
2010. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ventrillo vagy teamspeak a bajom, hanem az, hogy cs:s-en!!! Ventrillot meg ts-t nem használok!
2010. márc. 11. 21:45
 4/8 anonim válasza:
0%
nem kell bekapcsolnii mer ócska.
2010. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi te bunkó!
2010. márc. 14. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
source-ba a mikrofon beállitásoknál van két csúszka, most igy nem emlékszem melyiket kell lejebb húzni, próbálgasd, ha recseg akkor húzd lejebb ha úgysem jó, akkor rakd messzebb a géptől vagy a szádtól a mikit.
2010. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy a hangom nem hallatszik, olyan mintha folyamatosan fújnám... :S
2010. máj. 15. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:

hmm... akkor nem mükszik rendesen a mikrofon

vezérlőpult>Hangok és audioeszközök>audiofül és ott a hangrögzítésnél a mikrofon legyen beállitva> utána a hang fülön is ez legyen.

vagy lennt a startmenünél a hang ikonra 2katt és az elnémítást szedd ki a mikrofonnál, remélem ez segített vmit

2010. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!