Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek fontos egy vírusir...

Szerintetek fontos egy vírusirtó feltelepítése?

Figyelt kérdés
Nem elég csak havonta letölteni egyet majd uninstallálni miután már nincs szükség rá?
2015. szept. 4. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fontos is,meg nem is.

Többségbe felhasználón múlik,mennyire tud ésszel netezni,mennyire tapasztalt.Tudja mit,hol tölt le stb.


Én évekig nem használtam,aztán hébe hóba,bár most sem használók igaz de nekem sosem okozott gondot ez.


Felesleges le felrakosgatni amikor ott a Malwarebytes Free vagy Hitman Pro,illetve ESET online scanner,többiről nem is beszélve.


Szóval lehet anélkül is lenni,csak nem mindenkinek ajánlatos,pláne akik még vírusirtó mellett is összeszednek mindent..

2015. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha vírus kerül a gépedre, az nem várja meg míg te megcsinálod a havi ellenőrzésed, akár egyből tönkreteheti a gépet. Ezért fontos hogy valós idejű védelem legyen a gépeden. (értsd: folyamatosan üzemeljen egy vírusirtó)
2015. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amiket letöltök az vagy a gyártó hivatalos oldaláról van, vagy pedig ncore-ról.
2015. szept. 4. 08:55
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Én azt mondom érdemes felrakni, és rendszeresen frissíteni. Nekem sem volt nagy gondom még vírussal, de ismerősnek már igen.

Az illető kapott egy olyan vírust ami az összes fájlt titkosította és csak fizetés ellenében volt (lett volna) hajlandó újra dekódolni azokat. Ha ilyet kapsz nem látsz semmit addig amíg nem nyírt ki mindent. Utána meg hiába megy fel a vírusirtó. A vírust leirthatod, de az állományok ugyanúgy titkosítva maradnak. Kb mindent elveszítesz ami a gépen volt. Ilyesmi ellen nem véd a havi ellenőrzés, állandó védelem kell.

Vírust még úgy is be lehet kapni, ha az ember odafigyel. Szóval részemről jobb félni ...

2015. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

vírusirtót ne az ncore-ról

nod 32 tegyél fel ahhoz tudsz kódot kérni havonta és így ingyen lesz egy teljes értékű védelmed

[link]

2015. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lajos54 ***** válasza:

És arról se feledkezzünk meg, hogy vírust nem feltétlenül csak az internetről lehet "beszerezni".

Munkám miatt gyakran járnak a gépemen idegen pendrive-ok, egyéb adathordozók.

Bizony, fordult már elő, hogy a csatlakoztatás után egyből elkezdett kiabálni a vírusvédelem, mert ott leselkedett a pendrive-on egy-két vírus...

2015. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok erre a paranoiás,tudatlan..
2015. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lajos54 ***** válasza:

"Sok erre a paranoiás,tudatlan.."


Lehet...

Következő kérdésed: "Teljesen használhatatlanná vált a gépem X vírustól. Mit tehetek?" :)

2015. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mért lenne tudatlan paranoiás

tudom te ésszel kattintgatsz mi közbe meg rég fertőzött vagy

2015. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vírus irtótól biztos nem max valami kamu progitól
2015. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!