Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kb.4 éve vásárolt új asztali...

Alexa István kérdése:

Kb.4 éve vásárolt új asztali gépemhez kaptam 4 db. driver CD-t, jelenleg XP Professzional fut rajta. Ha váltok Wn.7-re, vagy Wn10-re, a driver lemezek kompatibilisek lesznek-e?

Figyelt kérdés

1.:GIGABYTE Grapics Acceleator Driver Cd Version2.0

Win. 2000/XP/Vista

DirectX 9.X runtime libraies

GIGABYTE Utility "V-Tuner 3"

Yahoo! Copanion Toolbar

2.:GIGABYTE Intel 945 S-Seires Utility CD Suppors Intel Core 2 Duo Proccesszors Ver.1.16

Chipsets//Serial-ATAII/RAID Network/Audio Drivers

Norton ...

DirectX For Win. 9X/Me/2000/XP

Easy Tune 5

Adobe Acrobat Reader

GIGABYTE C.O.M.

Yahoo! Toolbar

64-bit Ready!

3.:GIGABYTE 6-Quad/S-Series Intel 965/945/946 Series VISTA Utility CD Suport Intel Core 2 Duo Processor Ver.1.03

Chipsets/Seiral-AtaII/Raid NetWork/Audio Drivers

Norton Personal Reader

Adobe Acrobat Reader

Easy Tune 5

GIGABYTE C.O.M.

64-bit Ready!

4.: HP Deskjet D 1500 series

Win. 2000, XP, Vista Version 10.0.0

Mac OS X Version 9.6


2015. szept. 6. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen internetnek nevezett izé, ahol ezeket a drivereket be lehet szerezni.
2015. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyártó honlapjára menjél fel és ott a legfrissebb drivereket letöltöd, nem a 4 évvel ezelőttieket rakod fel. Ezen amúgy is vannak szemét dolgok, pl. Yahoo! Toolbar.
2015. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszok. A második válasszal egyetértek, mert a DELL tipusu gépemhez kértem technikai támogatást, és egy táblázatba volt foglalva a driverek, és olyan sorendben kell őket telepíteni (nem össze-vissza). A videó kártya driverjét frissítettem, mert nem kompatibilis, majdnem ugyanaz lett, csak más formában, bővebben, és most sem kompatibilis, de ezt nem venni észre.

A GIGABIYTE gép gyártó honlapján már jártam, e témában majd informálódok a telepítés előtt, mert utána a drivereket, és a programokat kell telepiteni, ha jól tudom. A mostani telepítő lemezeken egyiken sem szerepel a Win.7 ill. Win.10

2015. szept. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!