Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamet használók! Biztos...

Steamet használók! Biztos hallottatok már a pénzvisszatérítési lehetőségről, hogyan is működik ez pontosan?

Figyelt kérdés
A feltételeket ismerem 2 héten belül visszakérheted a zsét olyan játéknál amivel kevesebb mint 2 órát játszottál. No de mi ennek a menete? Supportnak kell írni vagy van erre egy külön funkció? Van 1-2 játékom aminél teljesülnek a feltételek és vissza szeretném kérni a zsét.

2015. szept. 6. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm, ilyenről még nem hallottam, hogy sikerült volna akárkinek is. Be tudnád linkelni, hogy hol írják Steam-en ezt a 2 hetes, 2 órás dolgot?
2015. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.-nek: [link]


Kérdezőnek: [link]

2015. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A weboldalon, a jobb felső sarokban a nevedre kattintva a fiók részleteinél teheted meg. Itt a link, a kiválasztott játék mellett kellene lennie egy gombnak, hogy visszaváltás, vagy valami hasonló.


[link]

2015. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar érkezik válasz és tud valaki segíteni nekem :D
2015. szept. 7. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!