Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re érdemes váltani?

Dead626 kérdése:

Windows 10-re érdemes váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a windows 10-re váltás megéri-e halottam hogy a win 10-re a mai hardverek jobban vannak optimalizálva és akár 50%-os javulás is várható szóval ez igaz vagy csak nagyot szóltak és hogy megéri már most használni-e mert tudom hogy még csak kezdeti fázisban van és lehet még hagyni kéne kiforrni!

szóval megéri-e átváltani ilyen szem pontból?


2015. szept. 6. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

> a win 10-re a mai hardverek jobban vannak optimalizálva


1 hónapja jelent meg a rendszer, szóval ezt nyugodtan felejtsd el.


Javaslom keress vissza itt a GYK-n, rengeteg vélemény van, pozitív, negatív egyaránt.

2015. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Szerintem te arra gondolsz, hogy a DX12 (talán csak) erre lesz elérhető. Az elméletben hozhat teljesítménynövekedést, de csakis a játékfejlesztőkön múlik, hogy mennyire használják ki. Rögtön nem lesz gyorsabb.
2015. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen arra gondoltam de mikor lesz elérhető a DX12?
2015. szept. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!