Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 origin probléma?

Battlefield 3 origin probléma?

Figyelt kérdés
Most vettem meg 576-ba frissen a battlefield 3 premiumot. 2 kód van, beírtam originen a kódot kiírta hogy sikeresen beváltva, de nincs a könyvtárba, és utána kiírta hogy hiba a telepítés során. megpróbáltam újra de már beváltottam a kódot, és nem engedi. a premium kódja pedig nem jó az alapjáték nélkül. mit tegyek?

2015. szept. 11. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok hiba nem lehet a telepítés során, max ha nincs elég hely az alapértelmezett "origin games" könyvtár számára. A bf3 premium 35-40 gigabyte-ot foglal az alapjátékkal és frissítésekkel együtt. Más most nem jut eszembe, remélem segítettem. Jó játékot!
2015. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ridzi válasza:
EZ AZ IDIOTA ORIGIN!!ÁLLANDÓAN PROBLÉMA VAN VELE...HA ÉN 3X MEGVETTEM HIBÁS TERMÉKULCSAL...MINDENKINEK AJÁNLOM NE VEGYE MEG VAGY NEM JÓ AZ AKTIVÁLÓ KOD VAGY VALAMI ORIGIN HIBA...LE KELL TÖLTENI KIVÁLÓAN FUT A TÖRT IS..ÉN IS AZON TOLOM...SEGÍTEK HA KELL....
2015. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de engem igazán a multiplayer része érdekelne sajna...
2015. dec. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!