Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan program,...

0Zsolt0 kérdése:

Létezik-e olyan program, amivel számítógépről tudnék rádiót hallgatni? Nem online rádióra gondolok, hanem frekvencia beállítású rádióra.

Figyelt kérdés
Olyan helyen is szeretnék rádiót hallgatni laptopról, ahol nincs internet, s egyszerűen beállítok egy frekvenciát ami az adott körzetben fogható. Létezik ilyen program vagy nem. Ha esetleg igen melyik?

2015. szept. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan program, amely a megfelelő hardver (pl. rádió tuner) nélkül rádió adást tudna venni.
2015. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Külső USB tv-rádió tunerrel menni fog: Conceptronic CTVDIGUSB2


[link]

2015. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szirty ***** válasza:
100%

Létezik.

Bedugsz a line in-be egy rádiót a gép keverőén beállítod hogy az szóljon.


Szóval rádiót rádióval tudsz hallgatni, ha nincs a gépben beépített AM/FM tuner (rádió) akkor leginkább sehogy.


Sokan gondolják hogy minden csak egy program kérdése, pedig nem.

2015. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudtam a választ, s bármit is gondolok, azért tettem fel a kérdést, hogy nagyobb, többet tudó emberektől megkapjam.

Köszönettel,

0Zsolt0

2015. szept. 12. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg itt: [link]

Az "online rádió" kulcsszavakra még ír egy rakat lehetőséget a Google.

G.

2015. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Geniuseus, köszönöm a választ. Valójában olyan valamire voltam kíváncsi, hogy internet nélkül. Online most már szinte minden rádiót lehet hallgatni a saját weboldalukon, de internet nélkül nem igen mennek :) Ezért érdekelt, hogy külső segítség nélkül, lehet-e laptopon rádiót hallgatni internet hiányában :)
2015. szept. 12. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Így viszont csak az erre szolgáló célhardver jöhet szóba, a laptopokban általában nincs FM vevő.

G.

2015. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:

Geniuseus!

Körbe értünk! :-)

2015. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, el kellett volna olvasnom a kérdés második felét is. :D

G.

2015. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megtörténik :)
2015. szept. 13. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!