Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes win8 érintőképernyős...

Érdemes win8 érintőképernyős laptopot win10-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Néha lassú a gép, sokat kínlódtunk vele mióta megvan. Semmi baja, sem hardveresen, sem szoftveresen, nincs túlterhelve sok programmal, vírussal vagy ilyesmivel. Egyszerűen lassú annak ellenére, hogy a minimum szükségesnél több memória van benne és a proci is jó. Javítana a helyzeten a win10? Sokaknál láttam, hogy segített, gyorsabb lett a gép.

2015. szept. 12. 11:51
 1/3 Doki26 válasza:
A windows 10 rendszerkövetelménye csaknem ugyanaz mint a win 8 é vagyis szerintem nem lenne gyorsabb, de mindenképpen érdemes kipróbálni.
2015. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A programok futnak rajta ugyan úgy? Páromnak van pár speckó programja amikre nem tudom van-e win10 update. Ha nem válik be vissza lehet térni win8-re?

Amúgy HP pavilion TS11 a gép.

2015. szept. 12. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van pár speckó program, akkor ne kísérletezzgess. Majd egy év mulva.
2015. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!