Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A MacBookokon milyen operációs...

A MacBookokon milyen operációs rendszer van?

Figyelt kérdés

karácsonyra lehet hogy egy MacBookot kérek ha találunk az Apple boltban olyat ami nem 300-400 ezer között van de csak akkor kérek egyet ha tudom milyen a rendszere

MacBook tulajdonosok válaszát szeretném igazán



#Apple #karácsony #MacBook #operátciós rendszer #MacBook tulajdonosok
2015. szept. 12. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj, nem neked való. És ezt jóindulatból mondom.
2015. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Inkább maradj a hagyományos laptopnál. Anno a cégtől kaptam munkaeszközként egy MacBook csodagépet, a hajamat téptem tőle. Inkább visszavittem, és használtam a régi ThinkPadem.
2015. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
OSX
2015. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az osx-re lehet játékokat telepíteni? mert azért is szeretnék laptopot meg mert a mostani már elég tropa.
2015. szept. 12. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint említettem, ne kérj ilyet, nem neked való. A MacBook nem gyerekjáték, hanem munkaeszköz.
2015. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

lehet de nem éri meg

agyon van árazva

2015. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallgass az elso valaszolora.

A Macintosh gepeken OSX fut, aminek kulonbozo verzioi vannak. Mint a Microsoft-nak a Windows XP, Win 7, 8 stb, ugy a Mac-nek van Lion, Mavericks, Yosemite stb.


Ha meg sosem volt Mac geped es az erdekel, hogy milyen jatekok futnak rajta, akkor neked melegen ajanlott, hogy maradj a PC-nel. Amennyibol veszel egy Mac-et, vilagbajnok gamer PC-kapni.


A Mac-re is vannak jatekok, de nem az a jellemzo, hogy aki megteheti, hogy annyi penzt kiad egy Mac-re az jatszani fog vele. A Mac eszmeletlen jo munkagep (ha pl. a filmes vagy zenei szakmaban dolgozol) de ha gyerek vagy es feszbukozni meg jatszani akarsz a szamitogepeddel, akkor mindenkep Windows alapu gepet valassz!

2015. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!