Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem sikerül telepíteni a...

Nem sikerül telepíteni a Heroes of Might and Magic III-at. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy a program egyszerűen nem működött megfelelően. Amikor megnyitottam, akkor elindult, egy fekete képernyőt láttam, azután visszadobott az asztalra. Aztán telepítettem a legújabb video kártya frissítést, és azután el is indult, és megfelelően működött. De a következő alkalomkor amikor megnyitottam, már megint visszatért az eredeti probléma. Úgyhogy megpróbáltam újratelepíteni, de már telepíteni sem tudom. Elindul a telepítő, megnyomom, hogy végre hajthat módosításokat a számítógépemen, és utána nem történik semmi.

2015. szept. 12. 17:32
1 2
 1/18 Gábor_79 ***** válasza:
A két lemezes verziót próbáltad telepíteni? 2 Iso?
2015. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van egy ubisoft 2 lemezes (Cd) complete verzióm, és van egy ubisoft exlusive verzióm, amin az első három rész van, és az összes kiegészítő. (Dvd) Mindkettőnél ugyan ezt csinálja. Ráadásul az első kettő részt sem tudom telepíteni, ugyan ez történik ott is.
2015. szept. 13. 10:22
 3/18 Gábor_79 ***** válasza:
Régen működött? Milyen idős a lemez? Már ha tényleges fizikai lemezről beszélünk. Egyébként az első lemez telepít, a másodiknak meg mindig betöltve kell lennie. Az folyamatosan fut a játék alatt; a gépben van.
2015. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az első lemez az install a második a play. Ezzel sosem volt gondom. Régen működött mind kettő. Szerintem azzal lehet a probléma, hogy eddig nem voltak telepítve a windows update frissítései, de az utóbbi időkben feltelepítettem mindet. Szerintem valamelyik frissítés miatt nem megy megfelelően. De nem tudom melyik lehet a 200-ból.

Talán a DirectX? Fogalmam sincs.

2015. szept. 13. 11:48
 5/18 Gábor_79 ***** válasza:

Az nem lehetséges, hogy maguk a lemezek mentek tönkre? Nem olyanok már mint régen. Tíz évnél többet nem lehet rá kalkulálni. A gyártó sem garantál többet.

Pont nem rég telepítettem és minden win7 frissítés fent van és nem volt különösebb problémám. Nvidia kártyám van. 3 éves kiadású.

2015. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De attól még a játéknak el kéne indulnia, max ha a lemezek mentek tönkre, kiírná a főmenüben, hogy helyezzek be egy lemezt, mert igy csak multiplayerre van lehetőségem.
2015. szept. 13. 13:47
 7/18 Gábor_79 ***** válasza:

Más ötletem nem nagyon van. Ezért gondolom azt, hogy elég egy-két fájlnak sérültnek lennie, azt nem feltétlen jelzi hibás lemezként. Jobb híján egy letöltést tudnék javasolni, hogy azzal is ilyen e.

Nem derült ki melyik rendszerre próbálod (a 200 fölötti frissítésből a 7-re tippeltem), de a win 8-ra való felrakással másnak is gondja volt. Na annak a lelki világát nem ismerem, mert nem is próbáltam.

2015. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Windows 7
2015. szept. 13. 16:07
 9/18 A kérdező kommentje:
Vajon ha megveszem gog.com on akkor garantáltan működik?
2015. szept. 13. 16:13
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez a problémám: (illetve ez volt mielőtt letöröltem)

Launching the Game II


Problem: You try to start the game and the screen flashes

briefly, and you are returned to the desktop without

an error message.

Answer: There are probably miscellaneous programs running in

the background that are interfering with the game and

causing it to crash.

Solution: (see below)


For Windows 95 users:

- Press the CTRL+ALT+DEL keys at the same time to open the Close

Program window.

- Click on a program so that it is highlighted, then click on the

'End Task' button.

- Repeat this process until only 'Explorer' and 'Systray' are left

in the Close Program list, then try running the game.


For Windows 98 users:

- Click on the Windows 'Start' button, then choose 'Run...'.

- In the Run line type in: "msconfig", then push the 'Enter' key.

(This will bring up the System Configuration Utility.)

- Select the 'Startup' tab, and turn all of the check boxes off,

except for the one next to 'Systray'.

- Press 'OK'. When you are prompted to restart your system, click

'Yes'.

- Once your machine has restarted try running the program again.


De erre mi a windiws 7-es megoldás?

2015. szept. 13. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!