Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék egy új partíciót...

Szeretnék egy új partíciót létrehozni újratelepítés nélkül. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Program van rá (EASEUS Partition Master Home Edition v9.10 például ez) de csak egy meghajtóm van. Ezért félek, hogy oda veszik az összes motyóm.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá program. Ilyet alapból is tud a 7-től kezdve biztosan a windows, a linux is simán.
2015. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Akár a Lemezkezelővel, akár az általad említett programmal ( és azon kívül is van még néhány hasonlóan jó szoftver ) csinálod meg, az adatvesztés lehetősége mindenképpen megmarad.

Ettől függetlenül az EASEUS esetében én csak akkor találkoztam problémával, amikor szándékosan, a legutolsó lehetőségnél szakítottam meg a particionálást.

Megoldás:

- a fontos adatok mentése,

- partíció létrehozása

- adatok visszamásolása.

2015. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok annál, hogy átpakolom a dolgaimat egy másik gépre, és újratelepítem, és ott hozok létre egy új partíciót. De a válaszokat köszönöm!
2015. szept. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!