Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen büntetés járhat ezért?

Milyen büntetés járhat ezért?

Figyelt kérdés
H kiadok valamit amit nem microsoft termékkel csináltam,akkor azt is ellenőrizni fogják,hogy eredeti e a windowsom?
2015. szept. 14. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban mit akarsz kiadni?
2015. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki érti a kérdést?
2015. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye :D
2015. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha kiadunk valamit akkor ellenőrizni fogják,hogy meg e vásároltuk a szoftvereket nem?

Na és ha én megvásároltam ezeket a szoftvereket de a windowst vagy vírusírtót nem akkor megbüntetnek és megakadályozzák,higy kiadhassam?


Gondolom ha microsoftos termék volna az amivel a project készült ,akkor a windowst is le ellenőrzi a microsoft nem mert ez az ő terméke.


De ha nem használok microsoftos progikat az alkotásra csak a windows az akkor ez az x cég ami nem microsoft fogja őt érdekelni,hogy a windowsom eredeti e?

2015. szept. 14. 20:58
 5/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Leszarják :)
2015. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És hogy adod ki? Kiadón keresztül? Mert a kiadó azért belenéz. De kétlem hogy kiadón keresztül akarnál te valamit is kiadni.
2015. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A steamre gondoltam.
2015. szept. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!