Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen presetet használjak?

Milyen presetet használjak?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7.. Ez az előző kérdésem.A nagyját leírtam itt,de nem is a render idő a lényeg,hanem a kész fájl mérete.Nem tudom eltalálni,hogy milyen preset kell ahhoz,hogy éles maradjon a felvétel,de ne legyen nevetségesen nagy a mérete.Kérlek titeket,segítsetek!Nagyon fontos!
2015. szept. 14. 22:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint a fájlméret,nem a kép.:)
2015. szept. 14. 22:50
 2/2 Hulioboy ***** válasza:

Egy renderelés ideje mindig attól függ, hogy milyen géped van... Mondjuk úgy hogy nekem nem annyira rossz, ez azt jeleni, hogy ha fullHD-ban renderelek akkor real time-ban megy a dolog. 30 perces videót 30 perc alatt csinál meg. Ha jó minőséget akarsz akkor azt nem tudod megcsinálni kis fájlban. Valamit valamiért! De még mindig azt mondom, ha az én 30'-os monitoromon nem esik szét a kép ezzel a beállítással és még használható a nagysága is akkor mindenképpen: [link]

Viszont a CD dolgot felejtsd el... Dobd rá egy pendrivera és arról másold fel a laptop vinyójára onnan játszd le

2015. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!