Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen létezik?!?!

Ilyen létezik?!?!

Figyelt kérdés
Már két éve cs gozom gond nélkül soha nem fagyott le a játék haverom folyton szenved hogy ő neki lefagy már új gépet akar venni,aztán oda adta az accját hogy kicsit játszak rajta húzzam a rankját erre lefagyott nálam is létezik ilyen hogy az accja bugos? Nekem soha sem fagyott meg még a cs go...i7es gépem van gtx 760 kártyával.
2015. szept. 14. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

lol

szerintem csak véletlen

de próbálkozzatok még

vagy próbáljátok ki harmadik embernél is

2015. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem is véletlen :D Holnap oda adom neki én accom picit hagy játsszon azon ki-e fagy neki :)
2015. szept. 14. 23:43
 3/6 A kérdező kommentje:
azóta 5x kifagytam még. :) Szóval nem tudom hogyan a p...be de mégis csak az acc lesz bugos.
2015. szept. 15. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor "kifagy" mi tortenik? Windows Event logban megjelenik ez valahogy? Skineket vedd le es tedd masik accountra, Steamben validald a jatekot es torold ki a cacheket.
2015. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pl fuok épp játékba és egy mp alatt megakad a kép hang be akad és ennyi. 7 esetből 1x indult újra magától a gép ekkor ki is írt valamit hogy windows valamit észlelt és ezért újra indul. Oki megpróbálom leszedni skint.cachet hol kell törölni?
2015. szept. 15. 01:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cache

Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\downloads


Esetleg meg Custom Map-ek, egyeb Workshopos dolgok is okozhatnak problemat, iratkozz le ezekrol is, majd reinstall.

2015. szept. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!