Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudnék...

Melyik programmal tudnék normálisan képet vágni és . Png-be menteni magát a vágott részt? Photoscapeval és painttel próbálkoztam, nem sok sikerrel jártam. (kezdő vagyok, trollok kíméljetek)

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
paint.net, gimp
2015. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

PhotoFiltre (ingyenes)

[link]

2015. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tabaki ***** válasza:

@#2:

Miért nem a saját honlapját linkeled? Mert ott a többet tudó újabb változat van?

[link]


@Kérdező:

Mellesleg a PhotoFiltre csak házi használatra ingyenes, de gondolom, ez nem fog eltántorítani. A magyarítást a fizetős változat (PhotoFiltre Studio) nyelvi fájljai közül töltheted le:

[link]


De van rengeteg jó, és köztük sok valóban ingyenes program. Már úgyis rég linkeltem az oldalamat, hadd legyen még egy látogatója: [link]

2015. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

-most megnéztem,a photo scape-val simán lehet normális képet vágni,és simán lehet png-ben elmenteni is

-ha gondolod,írj vissza,hogy te hogy próbáltad

2015. szept. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokkal többet nem tud az újabb sem, minden alap dolgot tud ez is, azt meg főleg, amit csinálni akar vele. És ez legalább egyből magyar (gondolom), aki ilyet kérdez nagy valószínűséggel meggyűlne a baja a magyarítással is.
2015. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tabaki ***** válasza:
Rétegkezelés.
2015. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tabaki ***** válasza:

#4:

Tényleg? Ez engem nagyon érdekelne, eddig azt hittem, hogy csak méretre vágni lehet vele. Gondolom, a kivágott rész átlátszó háttere miatt kell éppen PNG, de én még egy egyszerű kör alakú vágást sem tudok átlátszó háttérrel menteni. Ezek szerint te tudod a módját, leírhatnád.

2015. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2015. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tabaki ***** válasza:
?
2015. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem akar vele rétegeket kezelni.


A másikat is félreértetted, photoscape-el nem lehet alakzatokra vágni.

2015. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!