Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépembe amiben egy egy...

Asgard1995 kérdése:

A gépembe amiben egy egy magos 2.8 proci van, de ezt fel húztam3.4-re tökéletesen működik 2giga ram a videó kártya 64-es a vinyo 160gb szerintetek menne rajta a win 7? és valami internet figyelőt programot ami nem engedi le a vírusokat és nem lassít.

Figyelt kérdés
...
2015. szept. 16. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán elmenne rajta, 32 bittel.

De ilyen géphez inkább xp ajánlott!

2015. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább XP.

"Internet figyelő" programról meg annyit, hogy ehhez én nem programot használnék. Ha fontos a védelem, akkor ezeket a vírusirtókat (NOD32, Avast, Avira stb.) el kell felejteni. Mindenre jók, csak a komoly vírusok ellen nem. Kell venni vagy építeni egy komoly hardveres tűzfalat, vagy csak simán nem szabad sosem csatlakoztatni a PC-t az internethez.

Ha megfelel az 'átlagos' védelmi szint, akkor már írtam is vagy 3 programot amik jók erre a célra. Ezeknek a programoknak az a céljuk, hogy ha egy olyan oldalt próbálnál megnyitni, ami fertőzött, akkor nem engedi, valamint ha már rákerült a gépedre a vírus, akkor megpróbálja azt eltávolítani. Szóval egy tényleges támadásnál semmit sem ér, ha valaki be akar törni a számítógépedbe, azt ez nem fogja megakadályozni és utána még annyi időd sem lesz hogy lefuttasd a víruskeresőt (meg ha sikerülne is, úgy se lenne esélye a programnak).

2015. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
normális linket küldj ahonnan le tudnánk tölteni egy gyenge gépre kis gépigényű vírusirtót ..
2015. szept. 17. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek fizetősek, ha küldök linket az szabálysértésnek minősül.
2015. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!