Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik játékot ajánljátok...

Melyik játékot ajánljátok Steamről 2,49 €-ig?

Figyelt kérdés

Csak olyat írjatok, amivel lehet kártyákat szerezni.

És lehetőleg van multis része.


Szűk a keret, de csak ennyi van, és olyanra szeretném elkölteni, amivel játszanék is.


Böngésztem az áruházat, PayDay: The Heist-et néztem ki 1,49€-ért. De félek, hogy nem lenne kivel játszanom, barátaimnak nincs meg, idegenekkel meg nem tudom, hogy működne...


Lehetőleg ne ilyen indie játékokat mondjatok!


Köszönöm.



2014. jún. 28. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt böngészd át, majd nézz a téged érdeklő játékokhoz árakat: [link]
2014. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyet én is találtam.

Rengeteg van, órákig tartana végignézni.


Ezért kértem tőletek ajánlást!

2014. jún. 28. 17:26
 3/3 anonim válasza:
Az össeg sajnos tényleg elég alacsony, de Payday-el sztem jól jársz. A 2,49€-ba még a wolfpack dlc is belefér. Ha barátaid nem is játszanak a netes közösség is egész korrekt, és mindig találsz játékosokat, vagy ha nem indítasz magadnak pályát és perceken belül megtelik. Egyedül stealth missionoknél kicsit gáz, mert valaki mindig elszúrja, de az barátokkal is ugyanígy benne van. :D
2014. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!