Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami...

Létezik olyan program ami automatikusan megtalálja a drivereket a géphez és le is tölti? És ha igen melyek ezek?

Figyelt kérdés
Win. 7, 8.1 és 10-hez kellene.
2015. szept. 18. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Milyen géped van? Ugyanis ezek az operációs rendszerek (legalábbis a 8.1 és a 10 tuti, a win 7 egy szőrnyűség, az csak állandóan frissít, ki kéne vágni a pics@ba :-)) az esetek döntő többségében megtalálják a megfelelő drivereket, le is töltik.
2015. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a gondolatot már most verd ki a fejedből. Elég nyomós okok vannak rá, hogy ne használj ilyen szoftvert.
2015. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pont a win 8 és 10 amit nem kellene használni olvasd végig a liszensz feltételeket a win 10 esetében tudom hosszú de én elolvastam és köszi nem kérek belőle tedd te is ezt.
2015. szept. 18. 22:39
 4/9 A kérdező kommentje:

milyen okok vannak ami miatt ne használjak ilyet?


Amúgy nem az én gépemhez kell csak néha javítok gépeket és vannak olyan régiek is amikhez már nem találok drivert.

2015. szept. 18. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Több is van belőle. Természetesen mindegyik pénzbe kerül. Néhánynak van alternatív megoldása a fizetés elkerüléséhez.

Nem mondanám hogy ne használj ilyen programot. Én kipróbáltam egyet és rengeteg hardverhez megtalálta a megfelelő drivereket. még olyanokat is frissített amire az ember nem is szánna időt, vagy épp nem törődik velük. Mint a Sata RAID Driverek vagy hasonló Microsoft által előre telepített driverek.


Ilyen programok pl a

Driver Agent

Driver genius

IO Bit Driver Booster

Ashampoo Driver Updater.


Én az IO BIT Driver Boostert használom jelenleg Windows 10 alatt

Természetesen a fontosabb drivereket naprakészen tartom.

De az Asus Xonar DX hangkártyámhoz még a mai napig nem jött hivatalos Windows 10 Driver. Sajnos ezellen a Driver Booster sem tud mit tenni. De néhány egyéb drivert frissített.

2015. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 18. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Driverpack Solution :)
2015. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen már töltöm :D
2015. szept. 18. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális hardverekhez alapból adnak szoftvert amik frissítik a drivert, persze csak a sajátját.
2015. szept. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!