Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp telepítési hiba. Eddig még...

Xp telepítési hiba. Eddig még újra tudtam rakni most miért nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok compaq evo n4800v laptopom van és nem tudom újra rakni az xp-t mert ezt írja ki A telepítő nem talált a számítógépben telepített merevlemezes meghajtót. Mi lehet a gond? Kérlek segítsetek

2015. szept. 19. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nem érzékeli a vinyót,így nem tudja hova telepíteni az xpt.
2015. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell hitetni a géppel, hogy SSD helyett régi típusú HDD van a gépben. Ha nem ez a baj, akkor nem tudom, mi.
2015. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lett benne módosítva hardver az előző telepítés óta? A windows xp nem nagyon ismeri fel a mai hardvereket.
2015. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lett benne módosítva hardver és hogy lehet HDD re rakni?elnézést de anyira nem értek hozzá :( olvastam hogy a biosban álítani kell a sata-t de nem találtam sehol
2015. szept. 19. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
IDE módra kell állítani a BIOS-ban. Amúgy látja a HDD-t a BIOS, kiírja a méretét?
2015. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy, ha ki akarod használni a SAZA előnyét, akkor integrálni kell az xp-be a sata drivert. nLite programmal.
2015. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!