Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mióta megváltozott a youtube...

Mióta megváltozott a youtube felülete meg frissült a mozzilla a legújabb verzióra, nem enged 360 p nél magasabb felbontásra állítani, csak ha letöltöm a html5 kiegészítőt a böngészőhöz?

Figyelt kérdés

ezzel így akadozik bár de hagyja 1080 p ig állítani a felbontást

előtte gyönyörűen mentek a videók 1080 p is akadás nélkül ment .Valami megoldás erre? egyáltalán kell még az adoba flash player ha a youtube állítólag átállt html5 re ??



2015. szept. 20. 13:15
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Milyen kiegészítő ez pontosan?


Nálam a HTML5 sajnos eléggé terhelte a gépet (valószínűleg a viszonylag régi processzor hardveres támogatásának hiánya miatt) és letiltottam a WEBM lejátszást a Firefox beállításaiban, így amit lehet Flash-en keresztül játszik le.

Próbáld ki, ha nem jön be, akkor ugyanott visszaállíthatod.

Címsorba "about:config", majd belépés után fent a Keresőmezőbe "webm", a találatok között duplaklikk a "media.webm.enabled" beállításra, így false-ra változik.

Ezután Flash-en keresztül játsze le. Próbáld így az 1080p-t.


Ha csak Youtube-ot nézel akkor nem kell Flash, de sok weboldal van még ahol nem álltak át.

2015. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
töröltem a html5 bővítményt ,visszaraktam egy régebbi mozzillát 37 eset ,letiltottam hogy ne bírjon frissiteni így egyenlőre jó
2015. szept. 24. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, én pl. a Firefox-ban (LEGÚJABB) játszom, de rákérdez, hogy bekapcsolom-e a Flash Playert. Alapból letiltottam, de úgy, hogy kérdezzen rá.

Ehhez persze rendszeresen frissiteni kell az Adobe Flasht és a Shockvawe Playert is.

Én úgy szoktam, hogy www.adobe.hu, letöltöm az újat az Asztalra, a régebbit Ccleanerből törlöm, aztán telepítem az újat.

A Chrome-ban pedig HTML5 van, az nem is kérdez rá. Ezért jó, ha több böngésződ is van.

2015. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!